خرید vpn

تاریخچه و شکل‌گیری

با تحولات عظیم در عرصه ارتباطات، اغلب سازمانها و موسسات ارائه‌دهندهٔ کالا و خدمات که در گذشته بسیار محدود و منطقه‌ای مسائل را دنبال می‌کردند، امروزه بیش از گذشته نیازمند تفکر در سطح جهانی برای ارائه خدمات و کالای تولیده شده را دارند. به عبارت دیگر، تفکرات منطقه‌ای و محلی حاکم بر فعالیت‌های تجاری جای خود را به تفکرات جهانی و سراسری داده‌اند. امروزه سازمان‌های زیادی وجود دارند که در سطح یک کشور دارای دفاتر فعال و حتی درسطح دنیا دارای دفاتر متفاوتی می‌باشند. تمام سازمان‌های فوق به‌دنبال یک روش سریع، ایمن و قابل اعتماد بمنظور برقراری ارتباط با دفاتر و نمایندگی‌های خود در اقصی نقاط یک کشور و یا در سطح دنیا هستند.

اکثر سازمانها و موسسات بمنظور ایجاد یک شبکه گسترده (به انگلیسی: WAN) از خطوط اختصاصی استفاده می‌نمایند. خطوط فوق دارای انواع متفاوتی می‌باشند، از جمله آی‌اس‌دی‌ان (به انگلیسی: ISDN) (با سرعت ۱۲۸کیلوبیت در ثانیه) و OC3 Optical Carrier-۳ (با سرعت ۱۵۵ مگابیت در ثانیه). یک شبکهٔ گسترده دارای مزایای عمده‌ای نسبت به یک شبکه عمومی نظیر اینترنت از بعد امنیت و کارایی است. اما پشتیبانی و نگهداری یک شبکهٔ گسترده در عمل و زمانیکه از خطوط اختصاصی استفاده می‌گردد، مستلزم صرف هزینه بالائی است.

همزمان با عمومیت یافتن اینترنت، اغلب سازمانها و موسسات ضرورت توسعه اختصاصی خود را به درستی احساس کردند. درابتدا شبکههای اینترانت مطرح گردیدند. این نوع شبکه‌ها بصورت کاملاً اختصاصی بوده و کارمندان یک سازمان بااستفاده از گذر واژه تعریف شده، قادر به ورود به شبکه و استفاده از منابع موجود می‌شوند. ولی به تازگی، موسسات و سازمانها با توجه به مطرح شدن خواسته‌های جدید (کارمندان و ادارات از راه دور) اقدام به ایجاد شبکه‌های اختصاصی مجازی نموده‌اند.

یک وی‌پی‌ان شبکه‌ای اختصاصی است که از یک شبکه برای ارتباط با شبکه‌ای دیگر از راه دور و ارتباط کاربران با شبکهٔ سازمان خود استفاده می‌نماید. این نوع شبکه‌ها بجای استفاده از خطوط واقعی نظیر خطوط Leased، از یک ارتباط مجازی به اینترنت برای ایجاد شبکه اختصاصی استفاده می‌کنند.

source:virtual privite network

سریعترین VPN چیست؟

در حالی که آن اغلب گفته شده که نیاز به بین امنیت و راحتی را انتخاب نمایید دوگانگی کاذب است، آن است که حداقل تا حدودی درست در مورد خدمات VPN. هنگامی که یک VPN فعال است، ترافیک وب سایت خود را رفتن را از طریق بسیاری از مراحل بیشتر از حد نرمال و در سراسر در راه تعجب آور میره. نتیجه نهایی این است که اتصال به اینترنت شما به احتمال زیاد آهسته تر از عادی خواهد بود.

خبر خوب این است که با استفاده از VPN احتمالا نمی به شما یادآوری روز شماره گیری از زمانی بسیار دور. بیشترین خدمات ارائه سرعت اینترنت کاملا مناسب در هنگام استفاده، و حتی می تواند اداره کند فایل های ویدیویی HD. ویدیو ۴K و دیگر وظایف اطلاعات فشرده مانند بازی می داستان دیگری، با این حال. برخی از خدمات VPN، مانند NordVPN، شروع کرده اند به رول از سرورهای تخصصی برای فعالیت های پهنای باند بالا. و تقریبا هر سرویس که من تست کردم شامل یک ابزار به شما ارتباط با سریع ترین شبکه در دسترس نیست. البته، شما همیشه می توانید استفاده از VPN خود را به زمانی که شما بر روی یک شبکه قابل اعتماد نیست محدود می کند.

در برخی از موارد بسیار نادر، خدمات VPN می تواند به عملکرد اینترنت شما را بهبود بخشد. این مورد برای PureVPN به، خرید ساکس، و ExpressVPN در آزمایش من بود. احتمالا به این دلیل این خدمات دسترسی به زیرساخت پهنای باند بالا که ترافیک خود را از طریق روت زمانی که سرویس فعال است.

وقتی که من تست VPN ها، من با استفاده از Ookla ابزار تست سرعت. (توجه داشته باشید که Ookla است توسط ناشر پی سی مگ،، زیف دیویس متعلق به.) این آزمایش فراهم می کند معیارهای برای تاخیر، سرعت دانلود و سرعت آپلود. هر یک از این می تواند یک اندازه گیری مهم بسته به نیاز خود، اما من تمایل به مشاهده سرعت دانلود را به عنوان مهم ترین است. پس از همه، ما در عصر دیجیتال زندگی می کنند مصرف.

با استفاده از این اندازه گیری، PureVPN در سریع ترین VPN به مراتب است. آن را توسط به درستی به نام ExpressVPN و خرید ساکس خرید وی پی ان است. اما شبکه های می تواند همه چیز را بی ثبات و مسافت پیموده شده خود ممکن است متفاوت باشد.

خرید vpn

استفاده از VPN موبایل

من استفاده می شود به مردم توصیه به انجام امور بانکی و دیگر کسب و کار مهم در اتصال تلفن همراه خود را هنگامی که با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه، از آن است که به طور کلی امن تر از اتصال با یک شبکه Wi-Fi عمومی است. اما حتی این است که همیشه یک شرط بندی امن نیست. محققان نشان داده اند که چگونه یک برج سلولی قابل حمل، مانند femtocell، می تواند برای به پایان می رسد مخرب استفاده می شود. حمله لولا در متراکم LTE و ۳G گروههای موسیقی، که با رمزنگاری قوی امن، و دستگاه های را مجبور به برقراری ارتباط با یک برج ساختگی بیش از باند ۲G کمتر امن. به دلیل حمله کنترل برج جعلی، او می تواند انجام یک حمله مرد در وسط.

مسلما، این یک حمله عجیب و غریب است، اما آن را به دور از غیر ممکن است. و حملات Wi-Fi هستند احتمالا بسیار شایع تر از ما می خواهم به این باور. به همین دلیل من توصیه می گرفتن، یک برنامه VPN برای دستگاه تلفن همراه خود را برای محافظت از تمام ارتباطات تلفن همراه خود را. حتی اگر شما آن را در تمام زمان ندارد، با استفاده از VPN همراه یک روش هوشمند برای محافظت از اطلاعات شخصی شما است.

بیشترین خدمات VPN در ارائه برنامه های در هر دو اندروید و iOS، صرفه جویی در شما مشکل از پیکربندی VPN، گوشی خود را تنظیمات را خودتان. ارائه دهندگان VPN معمول اجازه می دهد تا پنج دستگاه به طور همزمان تحت یک حساب متصل شود. همچنین، در حالی که خدمات VPN رایگان در دسترس وجود دارد، بسیاری از نیاز است که کاربران تلفن همراه ثبت نام برای یک اشتراک پرداخت.

تمام برنامه های VPN همراه برابرند. در واقع، بسیاری از ارائه دهندگان VPN ارائه خدمات مختلف (و گاهی اوقات، سرورهای مختلف) برای ارائه تلفن همراه خود را از آنها برای همتایان دسکتاپ خود را انجام دهد. من خوشحالم که NordVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی ارائه همان انتخاب عالی از سرور بدون در نظر گرفتن پلت فرم است. این برنامه اشاره انتخاب ناشران هر دو برای برنامه های VPN دسکتاپ و برنامه های آندروید VPN دریافت کرده است.

یکی از ویژگی های توجه داشته باشید برای کاربران آندروید است که برخی از خدمات VPN نیز تبلیغات آنلاین و انتقالها را مسدود کند. در حالی که صاحبان آیفون توانید برنامه هایی مانند ۱BlockerFree در فروشگاه iTunes برای حذف تبلیغات و انتقالها از سافاری استفاده کنید، مسدود کننده های آگهی موجود در فروشگاه Google Play است. اما اگر شما به استفاده از Spotflux یا دسترسی به اینترنت خصوصی، تبلیغات می تواند یک چیز از گذشته است.

اگر شما از اجبار آیفون هستید، چند نکته دیگر به نظر برای یک VPN تلفن همراه وجود دارد. بسیاری از برنامه های آی فون VPN انجام از OpenVPN استفاده نمی کند، حتی اگر سرویس VPN ساخته شده است که برنامه پشتیبانی از پروتکل. دلیلش این است که اپل نیاز به بررسی های بیشتر در صورت یک شرکت می خواهد به شامل OpenVPN با برنامه آن است.

خوشبختانه، یک راه حل برای این مشکل وجود دارد. به جای استفاده از برنامه VPN از شرکت که از آن شما یک اشتراک خریداری کرده اید، شما می توانید برنامه مستقل از OpenVPN دانلود کنید. آن را باز، و شما می توانید اطلاعات اشتراک خود را از شرکت VPN شما تصمیم به کار با را وارد کنید. برنامه از OpenVPN خواهد شد و سپس به سرورهای شرکت VPN را با استفاده از پروتکل ترجیح من ارتباط برقرار کنند.

ما خرید vpn خوب را به شما از سایت http://youspeaker.com پیشنهاد می کنیم شما برای خریدی ارزان و با کیفیتی میتوانید با ما همراه باشید

 

به طوری که VPN برای شما مناسب است؟

کامپیوتر و نرم افزار ارائه دهندگان کار سخت را به مطمئن شوید که دستگاه شما خرید امن هستند حق خارج از جعبه. اما آنها همه چیز شما نیاز ارائه نمی دهد. نرم افزار آنتی ویروس، برای مثال، به طور مداوم بهتر از ساخته شده است در حفاظت. در همین راستا، نرم افزار VPN به شما امکان استفاده در وب و Wi-Fi را با اعتماد به نفس است که اطلاعات خود را امن باقی خواهد ماند. این بسیار مهم و اغلب نادیده گرفته.

حتی اگر شما آن را در هر لحظه از هر روز استفاده کنید، یک VPN یک ابزار اساسی است که همه باید در یک برنامه مدیریت رمز عبور اختیار مانند خود و یا یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین است. و یکی که تنها به عنوان بیشتر ما از دستگاه های ما مهم تر تبدیل خواهد شد متصل می شوند. بنابراین امن، و یک VPN است.

از طریق لینک های بررسی از بهترین خدمات VPN زیر را برای تجزیه و تحلیل و نتایج عملکرد دقیق کلیک کنید، و در صورت تمایل به سنج در بخش نظرات زیر آنها.

tags:خرید vpn ، خرید وی پی ان ارزان ، خرید فیلتر شکن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.